درباره من

درباره من

تصویر شهاب راستا

سلام. من شهاب هستم و از آنجایی که در دبیرستان پایه ریاضیم قوی بود و در عین حال به حوزه مدیریت و برنامه ریزی علاقه داشتم، تصمیم گرفتم که رشته مهندسی صنایع رو برای دانشگاه انتخاب کنم. در مقطع کارشناسی ارشد هم گرایش مهندسی مالی رو انتخاب کردم، چون هم بازار کار بهتری نسبت به گرایش های دیگر داشت و هم من یک مقدار در مسائل اقتصادی و مالی کنجکاو بودم. در سال 95 از پایان نامه ام در حوزه مدلسازی داده های فصلی دفاع کردم و با رتبه اول فارغ التحصیل شدم. بعد از آن به مدت یک سال در دفتر توسعه پایدار دانشگاه صنعتی امیرکبیر به صورت داوطلبانه با گروهی که روی پروژه های مرتبط با سند 2030 سازمان ملل کار می کردند، همکاری داشتم. همچنین در مرکز تحقیقات مهندسی صنایع و بهره وری این دانشگاه نیز مشغول به کار شدم. بعد از گذشت دو سال، به منظور تدریس و فعالیت در دانشگاه فنی حرفه ای از مرکز تحقیقات خارج شدم. توی این دانشگاه بیشتر تمرکز کاریم روی درس های کارآفرینی و مدیریت کسب و کار بود تا این که بالاخره تصمیم گرفتم یک کسب و کار آنلاین در زمینه پوشاک هم برای خود ایجاد کنم تا مطالبی که یاد گرفتم و تدریس میکردم را در آن تجربه کنم. در حال حاضر هم این صفحه را تاسیس کردم تا هم بتوانم دانش خود را با شما به اشتراک بگذارم و هم افرادی که تجربیات مشابه دارند یا به حوزه کاری من علاقه مند هستند، را پیدا کنم. برای اطلاعات بیشتر می توانید صفحه رزومه را مطالعه کنید. راه های ارتباطی با من در پایین این صفحه درج شده اند. اگر سوالی داشتید یا میخواستید پیشنهاد یا انتقادی را مطرح کنید می‏ توانید با خیال راحت پیام دهید.

چه کمکی می توانم بکنم؟

اگر درباره رشته مهندسی صنایع سوالی دارید یا در زمینه انتخاب گرایش در کارشناسی ارشد مردد هستید. می توانید برای مشورت در این زمینه پیام دهید. 

اگر فارغ التحصیل شده اید و به دنبال جایی برای استخدام هستید، به من پیام دهید. اگر فرصت کاری مناسب شما باشد، حتما معرفی خواهم کرد. همچنین اگر قصد راه اندازی کسب و کار خودتان را دارید، می توانم در این مورد راهنماییتان کنم.

اگر برای دانشجویان در انجمن علمی یا کارکنان یک سازمان قصد برگزاری دوره آموزشی دارید، و مدرس مناسب پیدا نکرده اید، پیام دهید. احتمالا در میان همکارانم افراد شایسته ای را برای معرفی به شما بشناسم.

اگر به زمینه تحقیقاتی من علاقه مند هستید، برای انتخاب موضوع یا انجام پایان نامه، پیام دهید. شاید بتوانم با معرفی منابع یا افراد آگاه کمک تان کنم.

اگر به حوزه کاری من علاقه مند هستید، می توانید برای تدریس یا انجام پروژه های صنعتی و دانشگاهی پیام دهید، تا همکاری کنیم. همچنین اگر به دنبال فردی برای انجام امور برنامه ریزی در شرکت تان می گردید، خوشحال می شوم اگر کمکی از من ساخته باشد.

تصویر شهاب راستا

راه های ارتباطی:

شبکه های اجتماعی:

  • حالا که تا حدودی با من آشنا شدید، پیشنهاد میکنم با کلیک روی دکمه روبرو با رشته تحصیلیم، یعنی مهندسی صنایع هم کمی آشنا شوید.
اسکرول به بالا