کلیپ ها

کلیپ ها، قطعه های ویدئویی هستند که با اهداف مختلفی تولید و منتشر می شوند. طنز، تبلیغات، اخبار و … از جمله مواردی هستند که کلیپ های بسیاری را به خود اختصاص داده اند. در میان انبوه کلیپ هایی که روزانه، روانه بازار شده و در پلتفرم های مختلف انتشار می یابند، برخی آموزنده و تامل برانگیز هستند. مثلا کلیپ هایی که نکته جدیدی را آموزش میدهند و مخاطب را پیرامون موضوعی به فکر وا میدارند. کلیپ هایی که به نوعی از سایر موارد مستثنا بوده و در ذهن فرد برجسته می شوند. کلیپ هایی که ادامه میبینید نمونه ای از همین موارد هستند که به مفاهیم کاربردی زندگی پرداخته و مهارت های فکری را بهبود می بخشند.

کلیپ های مهندسی مالی

انیمیشن جدال بین عقل و احساس

کلیپ روبرو، از مجموعه وال دیزنی، انیمیشنی مفهومی، درباره انتخاب های عاقلانه در زندگی است. جدال همیشگی بین مغز به عنوان نماد منطق و آگاهی، و قلب، به عنوان مظهر عشق و عاطفه را به نمایش میگذارد. سرانجام این جدال را خودتان ببینید.

خلاصه کتاب هفت عادت مردمان موثر

کتاب هفت عادت مردمان موثر اثر استیفان کاوی، کتابی ارزشمند، که با الگو برداری از زندگی افراد موفق، هفت عادت اصلی را شناسایی و معرفی کرده تا مخاطبین با استفاده از آن ها، به رشد فردی و شکوفایی برسند. خلاصه این کتاب را در کلیپ روبرو در 6 دقیقه ببینید.

اسکرول به بالا